KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
KOMİSYONLAR (2023-2024)


EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet SU (Başkan)
Arş. Gör. Recep Bahadır HAYDAROĞLU (Üye)
Arş. Gör. Nisa Yağmur BOZOK (Üye)
Arş. Gör. Hasan VURAN (Üye)
Arş. Gör. Kenan BARLAS (Üye)


BOLOGNA VE ÖĞRENCİ HAREKETLİLİĞİ (FARABİ, ERASMUS+ VE MEVLANA) KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Osman ÜLKER (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Sultanbeg ALİEV (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Shaikh Ahmad HUSSAIN (Üye)
Arş. Gör. Feyza ÇELİK (Üye)
Arş. Gör. Yasin Samet KAZEL (Üye)
 

STRATEJİK PLAN VE AKREDİTASYON KOMİSYONU

Doç. Dr. Mehmet KARAKUŞ (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KINAĞ (Üye)
Doç. Dr. Üzeyir KÖSE (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Akın TERCANLI (Üye)
Arş. Gör. Abdulbaki DURMAZ (Üye)
Arş. Gör. Metin CİVEK (Üye)
Arş. Gör. Nilüfer Sena ÇALIK (Üye)
Arş. Gör. Yasin Samet KAZEL (Üye)
Mustafa AVCI (Üye)
 

PROJE KOMİSYONU

Doç. Dr. Abdullah ALTUNCU (Başkan)
Doç. Dr. Yunus ERASLAN (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Osman ÜLKER (Üye)
Arş. Gör. Feyza ÇELİK (Üye)
Arş. Gör. Cengiz GÜLER (Üye)
Arş. Gör. Fatma ÇİÇEK (Üye)
 

 

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI KOMİSYONU

Doç. Dr. Mehmet KARAKUŞ (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KURAY (Üye)
Arş. Gör. Enes BOZMAZ (Üye)
 

SOSYAL DUYARLILIK KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KINAĞ (Başkan)
Doç. Dr. Nedim ÖZ (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Osman ÜLKER (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Akın TERCANLI (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Hümeyra KOÇ (Üye)
Arş. Gör. Fatma ÇİÇEK (Üye)
Arş. Gör. Muhammed İkbal ÇOBAN (Üye)
 

SOSYAL MEDYA-WEB SİTESİ KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Yusuf AĞKUŞ (Başkan)
Arş. Gör. Ramazan ÇOBAN (Üye)
Arş. Gör. Metin CİVEK (Üye)
Arş. Gör. Ahmet BİGÜR (Üye)
 

BAŞVURU ÖN İNCELEME KOMİSYONU

Doç. Dr. Üzeyir KÖSE (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin AÇIKALIN (Üye)
Öğr. Gör. Ömer Mehmet ULUSOY (Üye)
Öğr. Gör. Mehmet ŞEKER (Üye)
Arş. Gör. Hasan VURAN (Üye)
 

LİSANS DERS PROGRAMI VE SINAV KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KINAĞ (Başkan)
Arş. Gör. Yunus TÜKEN (Üye)
Arş. Gör. Sercan ÇAMLI (Üye)
Arş. Gör. Nisa Yağmur BOZOK (Üye)
Arş. Gör. Şaziye Gül KOKULU (Üye)
 

BİLİMSEL, AKADEMİK PAYLAŞIM VE SOSYAL ETKİNLİKLER KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KINAĞ (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf AĞKUŞ (Üye)
Arş. Gör. Sercan ÇAMLI (Üye)
Arş. Gör. Hatice Kübra ÖMEROĞLU (Üye)
Arş. Gör. Oğuzhan ALTUNTOP (Üye)
Arş. Gör. Ali DÜNDAR (Üye)
Arş. Gör. Cengiz GÜLER (Üye) 
 

BURS ve KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Doç. Dr. Mehmet KARAKUŞ (Başkan)
Doç. Dr. Ömer CİDE (Üye)
Doç. Dr. Hüseyin BAYSA (Üye)
Doç. Dr. Nedim ÖZ (Üye)
Doç. Dr. Yakup GÖÇEMEN (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin AÇIKALIN (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Ayşenur FİDAN (Üye)
Arş. Gör. Enes Furkan ÖMEROĞLU (Üye)
Arş. Gör. Emine ASLAN (Üye)
 

MEZUNİYET TÖRENİ KOMİSYONU

Doç. Dr. Mehmet KARAKUŞ (Başkan)
Doç. Dr. Hüseyin BAYSA (Üye)
Doç. Dr. Ömer CİDE (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Osman ÜLKER (Üye)
I. Öğretim 4. Sınıf A Şubesi Öğrenci Danışmanı
I. Öğretim 4. Sınıf B Şubesi Öğrenci Danışmanı
II. Öğretim 4. Sınıf Öğrenci Danışmanı 
 

ÖĞRENCİ REHBERLİK ÇALIŞMALARI KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Hümeyra KOÇ (Başkan)
I. Öğretim Öğrenci Danışmanları
II. Öğretim Öğrenci Danışmanları
 

MÜFTÜLÜKLE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin AÇIKALIN (Başkan)
Doç. Dr. Nedim ÖZ (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Semih BEKÇİ (Üye)
Öğr. Gör. Ahmet Yasin DİNÇER (Üye)
Öğr. Gör. Ömer Mehmet ULUSOY (Üye)
Öğr. Gör. Mehmet ŞEKER (Üye)
Öğr. Gör. Yakup KILIÇ (Üye)
Arş. Gör. Enes BOZMAZ (Üye)
Arş. Gör. Emine ASLAN (Üye)
 

KÜTÜPHANE KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Semih BEKÇİ (Başkan)
Arş. Gör. Ramazan ÇOBAN (Üye)
Arş. Gör. Enes Furkan ÖMEROĞLU (Üye)
Arş. Gör. Kenan BARLAS (Üye)
Arş. Gör. Mustafa ERGİN (Üye)
Arş. Gör. Nilüfer Sena ÇALIK (Üye)
 

HAZIRLIK KOMİSYONU

Doç. Dr.  Yakup GÖÇEMEN (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmad Shaikh HUSAIN (Üye)
Öğr. Gör. Hasan HIJAZI (Üye)
Öğr. Gör. Yasemin Cengiz ÇAMLI (Üye)
Öğr. Gör. Şeyma GÜÇLÜ (Üye)
Öğr. Gör. Abdulkadir KARACADAĞ (Üye)
Öğr. Gör. Ahmet GÜR (Üye)
Öğr. Gör. Yakup KILIÇ (Üye)
Arş. Gör. Recep Bahadır HAYDAROĞLU (Üye)
Arş. Gör. Ahmet BİGÜR (Üye)
 

DERGİ KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KINAĞ (Başkan)
Doç. Dr. Muharrem ŞAHİNER (Üye)
Doç. Dr. Yakup GÖÇEMEN (Üye)
Doç. Dr. Abdullah ALTUNCU (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Semih BEKÇİ (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Osman ÜLKER (Üye)
Arş. Gör. Abdulbaki DURMAZ (Üye)
Arş. Gör. Şaziye Gül KOKULU (Üye)
Arş. Gör. Mustafa ERGİN (Üye)
Arş. Gör. Yunus TÜKEN (Üye)
Arş. Gör. Muhammed İkbal ÇOBAN (Üye)
 

 

Son Güncelleme: 2024-02-19 10:59:45
                                                                                                                    



                                                                                                         

                                                                       Kilis 7 Aralik Universitesi Bilgi Islem Daire Bsk. © 2011-2024