Tefsir Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin AÇIKALIN hocamızın Kur'ân-ı Kerîm Okuma ve Kıraat İlmi ana bilim dalı başkanlığı görevi sona ermiştir. Bugüne kadar ana bilim dalına sunduğu katkılardan ve verdiği emeklerden dolayı kendisine teşekkür eder, muvaffakiyetler dileriz.
Kur'ân-ı Kerîm Okuma ve Kıraat İlmi Ana Bilim Dalı Öğr. Gör. Ömer Mehmet ULUSOY hocamız ana bilim dalı başkanı olarak atanmıştır, kendisini tebrik eder yeni görevinde muvaffakiyetler dileriz.